Kablonet Selçuklu - Uydunet Selçuklu

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Konya Selçuklu’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Selçuklu’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Selçuklu’nun Akademi Mahallesi, Akıncı Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Bedir Mahallesi, Beyhekim Mahallesi, Binkonutlar Mahallesi, Bosna Hersek Mahallesi, Buhara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Esenler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fehruniye Mahallesi, Feritpaşa Mahallesi, Hacıkaynak Mahallesi, Hocacihan Mahallesi, Horozluhan Mahallesi, Hüsamettin Çelebi Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kosova Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Musalla Bağları Mahallesi, Nişantaş Mahallesi, Parsana Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Sancak Mahallesi, Selahaddini Eyyübi Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Yazır Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Selçuklu ilçesi mahallelerinden Akademi Mahallesi, Akıncı Mahallesi merkez, Akşemsettin Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Bedir Mahallesi, Beyhekim Mahallesi, Binkonutlar Mahallesi, Bosna Hersek Mahallesi, Buhara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Esenler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fehruniye Mahallesi, Feritpaşa Mahallesi, Hacıkaynak Mahallesi, Hocacihan Mahallesi, Horozluhan Mahallesi, Hüsamettin Çelebi Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kosova Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Mehmet Aif Mahallesi, Musalla Bağları Mahallesi, Nişantaş Mahallesi, Parsana Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Sancak Mahallesi, Selahaddini Eyyübi Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Yazır Mahallesi merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Selçuklu’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Selçuklu’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konya Abone Merkezi Adreslerimiz

Meram Abone Merkezi
ŞEYH SADRETTİN MAH. FERİT PAŞA CAD. NO: 26/A (Eski Stadyum Girişi Karşısı) – MERAM / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

Selçuklu Abone Merkezi
NİŞANTAŞ MAH. METEHAN CAD. YAPICI İŞ MERKEZİ E BLOK NO:15 ( MALİYE KARŞISI) – SELÇUKLU / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet internet