Bedir Mahallesi

Konya Selçukluın Bedir Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Bedir Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bedir Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Bedir Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Adaklı Sokak
Akbulut Sokak
Ambarcı Sokak
Anane Sokak
Ataseven Cadde
Beste Sokak
Çarık Sokak
Çelebi Murat Sokak
Çevreyolu Cadde
Çınardibi Sokak
Demirhan Cadde
Düşünce Sokak
Filizli Sokak
Gökal Sokak
Gökyer Sokak
Günyüzü Sokak
Hadimi Cadde
Halıören Sokak
Kiziroğlu Sokak
Kuleli Sokak
Kuzey Sokak
Mehteran Sokak
Müstesna Sokak
Narlıbağ Sokak
Özaltın Sokak
Paşadağı Sokak
Sarıer Cadde
Sedefköy Sokak
Şairan Sokak
Tebliğ Sokak
Tuncay Sokak
Veznedar Sokak
Yeni İstanbul Cadde
Yeşilağaç Sokak
Zembilli Cadde
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet