Muradiye Mahallesi

Manisa Yunusemrenin Muradiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yunusemre Muradiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Muradiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Manisa’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Muradiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

2 Sokak

4 Sokak

6 Sokak

8 Sokak

10 Sokak

13 Sokak

17 Sokak

31 Sokak

38 Sokak

41 Sokak

42 Sokak

47 Sokak

60 Sokak

62 Sokak

75 Sokak

77 Sokak

79 Sokak

88 Sokak

89 Sokak

90 Sokak

91 Sokak

Ayvalı Sokak

Bahçe Sokak

Bayındır Sokak

Camcı Sokak

Cami Sokak

Çalışkan Sokak

Çimen Sokak

Dede Sokak

Demiryolu cad

Düzyol Sokak

Erbil Sokak

Gediz Sokak

Göksu Sokak

Gül Sokak

Hürriyet Sokak

Işıklar Sokak

İstasyon Cadde

Kazım Karabekir Cadde

Kıvrak Sokak

Kurtuluş Sokak

Manisa Cadde

Mesir Sokak

Molla Sokak

Ödemiş Sokak

Pehlivan Sokak

Polatkan Sokak

Şirin Sokak

Topbaşı Sokak

Uyumaz Sokak

Ürgen Sokak

Yorgancı Sokak

Zorlu Sokak

Zümrüt Sokak

Manisa’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Manisa’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Manisa’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız 0850 888 0 126  Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet