Kablonet Toroslar - Uydunet Toroslar

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Mersin Toraslar’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Toroslar’da Kablonet (Uydunet), Kablo Tv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Toroslar’ın Akbelen Mahallesi, Çağdaşkent Mahallesi, Halkkent Mahallesi, Hüseyin Okan Merzeri Mahallesi, Mevlana MahallesiKorukent Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Portakal Mahallesi, Toroslar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Mersin Toroslar ilçesi mahallelerinden Akbelen Mahallesi, Çağdaşkent Mahallesi, Halkkent Mahallesi, Hüseyin Okan Merzeri Mahallesi, Korukent Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Portakal Mahallesi, Toroslar Mahallesi merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Mersin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toroslar’da  Kablonet (Uydunet) Sınırsız Fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin Toroslar’dan Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablonet (Uydunet) müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

kablonet uydunet internet

kablotv