Kablonet Samsun - Uydunet Samsun

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Samsun’da Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Atakum , Canik ve İlkadım ilçelerinin mahallelerindeki yerlerle sınırlıdır. Samsun’da Türksat’tan hizmet almak için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Samsun’da şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Uydunet Kampanyaları hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Samsun

Türksat Kablonet (Uydunet) Samsun Abone Merkezi Nerede?

Samsun Türksat Abone Merkezi
Adres: MEVLANA MAH. ABDULLAH GÜL BLV. YAKAMOZ EVLERİ B BLK. NO : 87/1 – ATAKUM / SAMSUN
Tel: 0850 888 0 126

 

kablotv

kablonet uydunet internet