Kablonet İlkadım - Uydunet İlkadım

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Samsun İlkadım’da Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım ilçesi için Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. İlkadım, 19 Mayıs Mahallesi, Adalet Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Baruthane Mahallesi, Cedit Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hançerli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kalkancı Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karasamsun Mahallesi, Kılıçdede Mahallesi, Liman Mahallesi, Rasathane Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Zafer Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İlkadım’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlkadım’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun İlkadım’dan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

İlkadım’da Türksat Kablonet (Uydunet) Fiber İnternet Alt Yapımızın Olduğu Mahalleler

19 Mayıs Mahallesi, Adalet Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Baruthane Mahallesi, Cedit Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hançerli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kalkancı Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karasamsun Mahallesi, Kılıçdede Mahallesi, Liman Mahallesi, Rasathane Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Zafer Mahallesi

Samsun Türksat Kablonet İnternet Hizmetleri

kablonet

Fiber alt yapı üzerinden sunulan internet hizmetidir.

kablotv

KabloTV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur.

kabloses

Kabloses, Kablonet üzerinden sunulan telefon hizmetidir.