Adalet Mahallesi

Samsun İlkadım’ın Adalet Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlkadım Adalet Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Adalet Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

İlkadım’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Adalet Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

100. Yıl Bulvar
1408. Sokak
37. Sokak
Abdulkadir Geylani Sokak
Asım Özkan Sokak
Aslantürk Cadde
Aydın Sokak
Canpolat Sokak
Evliya Çelebi Sokak
Fuat Paşa Cadde
Karadeniz Cadde
Kazaklar Sokak
Keskinoğlu Sokak
Lise Cadde
Manyas Sokak
Muhteşem Süleyman Cadde
Nuri Cerit Sokak
Ömer Seyfettin Sokak
Pendik Sokak
Piri Reis Cadde
Rüstem Mesutoğlu Sokak
Sultan Velet Sokak
Şehit Ömer Halis Demir Sokak
Şehit Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül Cadde
Şehit Polis Abdurrahman İspir Sokak
Şehit Üsteğmen Uğur Taşçı Sokak

İlkadım’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta Uydunet sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet