Kablonet Şanlıurfa - Uydunet Şanlıurfa

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

  Şanlıurfa’da Kablonet (Uydunet) ve Kablotv aboneliği için çalışmalar devam etmektedir. Çalışmalar tamamlandığında Şanlıurfa’da Türksat’tan hizmet almak için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilecek ve aboneliğinizi yaptırabileceksiniz.

  “Türksat A.Ş., 81 ilin tamamında “Kablo Sistemleri Altyapısının Kurulması” hedefi doğrultusunda, farklı illerdeki yerel yönetimlerle görüşmelere devam ediyor. 

  Söz konusu hedef kapsamında, 31 Ekim 2017 tarihinde Şanlıurfa’ya bir ziyaret gerçekleştirildi.

  Türksat Genel Müdür Yardımcısı Abdulkadir Şener ve Kablo Sistemleri Altyapı ve İşletme Direktörü Ömer Tekiner, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılabilecek kablo TV altyapısı ve yatırımları hakkında bilgi verdi.   

  Görüşmede, “Kablo Sistemleri Altyapısının Kurulması” projesinin gerçekleştirilme süreçleri ve şehre sağlayacağı katkılar masaya yatırıldı.  Ziyaret, plaket takdiminin ardından sona erdi.”

  Urfa’da Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak şebeke talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

  Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Urfa Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Şanlıurfa

  Türksat Urfa Abone Merkezi
  Adres: Şanlıurfa
  Tel: 0850 888 0 126

  kablotv

  kablonet uydunet internet