Gazi Osman Paşa Mahallesi

Tekirdağ Çerezköynın Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çerezköy Gazi Osman Paşa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Tekirdağ’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Atatürk Cadde

Barbaros Cadde

Başavcı Sokak

Beyazsu Sokak

Butçular Sokak

Çelen Sokak

Efendioğlu Sokak

Ercan Sokak

Erdölen Sokak

Fatih Cadde

Fevzi Paşa Cadde

Gökçe Sokak

Güveniş Cadde

Kırım Sokak

Köse Sokak

Makasçı Sokak

Oğuzhan Genç Sokak

Özer Sokak

Ravalı Sokak

Sayar Sokak

Sümbül Sokak

Şehit Er İlker Akkaya Sokak

Şehit Piyade Çavuş Mustafa Oruç Sokak

Topçular Sokak

Uğur Mumcu Cadde

Uslu Sokak

Tekirdağ’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Tekirdağ’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet