Şeyhsinan Mahallesi

Tekirdağ Çorlunun Şeyhsinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çorlu Şeyhsinan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şeyhsinan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Tekirdağ’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Şeyhsinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Arpalık 2. Sokak

Bülent Ecevit Bulvar

Çalışkan Sokak

Çoban Çeşme 1. Geçit Sokak

Çoban Çeşme 2. Geçit Sokak

Ereğli Sokak

Eski Tekirdağ Cd.

Hacı Salih Aralığı Sokak

Hacı Salih Sokak

Hülya Sokak

Hüsmen Kalfa Sokak

Kantarcı Sokak

Kumyol Cadde

Küçük Eyüp Sokak

Mergup Şinik Sokak

Öksüzçeli Sokak

Özgürler Cadde

Salih Omurtak Cadde

Şehit Pilot İhsan Aksoy Sokak

Tekirdağ’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Tekirdağ’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet