Yavuz Mahallesi

Tekirdağ Süleymanpaşanın Yavuz Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Süleymanpaşa Yavuz Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yavuz Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Tekirdağ’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yavuz Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Abidin Sokak

Akyel Çıkmazı Sokak

Çarşamba Sokak

Çektirme Sokak

Çeşme Sokak

Demir Sokak

Fatoş Abla Sokak

Gazneli Mahmut Sokak

Gülbahçe Sokak

Hamit Paşa Sokak

Hasan Hayri Paşa Sokak

Hükümet Cadde

Ihlamur Sokak

İkbal Sokak

İktisat Sokak

Kadayıfçı Sokak

Konak Sokak

Kuyulu Bayır Sokak

Lise Cadde

Muradiye Sokak

Narin Sokak

Necip Paşa Sokak

Oruç Reis Sokak

Peştemalcı Cadde

Peştemal Çıkmazı Sokak

Piyale Paşa Sokak

Rauf Orbay Sokak

Saka Sokak

Sancar Cadde

Selahattin İçli Sokak

Tintinpınar Cadde

Yaşar Erkan Sokak

Zarif Sokak

Tekirdağ’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Tekirdağ’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet