Kablonet Yalova - Uydunet Yalova

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Yalova‘da Türksat Kablonet ve Kablotv Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Taahhüt Sorgulama ve Yenileme için 0850 888 0 126 numaralı Yalova Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp telefonda Kablonet taahhüt yenileme işleminizi yapabilirsiniz.

Yalova’da Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez‘deki Adnan Menderes Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Dere Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Süleyman Bey Mahallesi, Çınarcık ve Çiftlikköy ilçesi Sahil Mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Yalova

Yalova’dan Uydunet Abonelik için telefon: 0 850 888 0 126

Türksat Kablonet Yalova Abone Merkezleri:
* Rüstem Paşa Mah. Geziyolu Cad. No:5/C – MERKEZ / YALOVA

Yalova Türksat Taahhüt Yenileme Hattı: 0850 888 0 126

Yalova Kablonet Taahhüt Yenileme Hattı: 0850 888 0 126

kablonet uydunet internet