Sahil Mahallesi

Çiftlikköy‘ün Sahil Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yalova Çiftlikköy Sahil Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sahil Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Çiftlikköy’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Sahil Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akasya Cadde

Arzum Sokak

Atatürk Cadde

Bahar Sokak

Bahçevan Sokak

Barbaros Bulvar

Başkent 1 Cadde

Beşevler 1 Sokak

Beşevler 2 Sokak

Beşevler 3 Sokak

Beşevler 4 Sokak

Beşevler 5 Sokak

Buket Sokak

Cami Sokak

Çınar Sokak

Çiçekci Sokak

Doğan Sokak

Esen Sokak

Esnaf Sokak

Gelincik Sokak

İnce Sk.

İnce Sokak

İnönü Cadde

Karanfil Sokak

Kumsal Cadde

Leylak Sokak

Manolya Sokak

Marmara Cadde

Mercan Sokak

Nene Hatun Cadde

Okul Sokak

Orkide Sokak

Papatya Sokak

Saka Sokak

Sema Sokak

Şehit Polis Memuru Abdülhamit Kaya Cadde

Şevket Yılmaz Cadde

Yakut Sokak

Yalı Cadde

Yasama Sokak

Zambak Sokak

Çiftlikköy’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet