Adnan Menderes Mahallesi

Yalova Merkez‘in Adnan Menderes Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yalova Adnan Menderes Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Adnan Menderes Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yalova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Adnan Menderes Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

24 Sokak

26 Sokak

47 Sokak

77 Sokak

84 Sokak

Alim Sokak

Ali Şener Cadde

Asalet Sokak

Belen Sokak

Beyazıt Cadde

Birlik Sokak

Conk Bayırı Sokak

Ebe Sevim Emre Sokak

Hisar Sk.

Hisar Sokak

Kervan Sokak

Kumlu Sokak

Öğretmen Halil Serkan Öz Sokak

Rahmi Üstel Cadde

Rumeli Sokak

Sanat Sokak

Şehit Polis Abdülhamit Kaya Sokak

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Sokak

Şehit Yaşar Kuş Cadde

Toki10 Sokak

Toki11 Sokak

Toki12 Sokak

Toki13 Sokak

Toki2 Sokak

Toki3 Sokak

Toki4 Sokak

Toki5 Sokak

Toki6 Sokak

Toki7 Sokak

Toki8 Sokak

Toki9 Sokak

Ufuk Sokak

Yazar Mehmet Güler Sokak

Yalova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet