Süleyman Bey Mahallesi

Yalova Merkez‘in Süleyman Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yalova Süleyman Bey Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Süleyman Bey Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yalova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Süleyman Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

 

 

Arabacılar Sokak

Atalay Sokak

Cengiz Koçal Cadde

Cumhuriyet Cadde

Çömlekçi Sokak

Doğan Sokak

Ezgi Sokak

İstanbul Cadde

İstiklal Cadde

Kazım Gökmen Sokak

Kıbrıs Çıkmazı Sokak

Kıbrıs Sokak

Konak Sokak

Mimar Sinan Cadde

Sefa Bey Cadde

Site Sokak

Süvari Sokak

Şehit Osman Altınkuyu Cadde

Tükenmez Sokak

Üstündağ Sokak

Vural Sokak

Yavuz Sokak

Yeşilalan Sokak

Zabıta Sokak

Yalova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet