Yeni Site Mahallesi

Zonguldak Alaplının Yeni Site Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Alaplı Yeni Site Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yeni Site Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Zonguldak’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yeni Site Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Ahmet Zeki Atalay Cadde

Aydınlık Cadde

Cami Sokak

Çamlık(E Blok) Sokak

Çimen Sokak

Dispanser Cadde

Eyüp Yaman Sokak

Farabi Sokak

Fevzi Çakmak Cadde

Gençlik Sokak

Hasan Tahsin Sokak

Hastane Sokak

İncivez Cadde

İsmet İnönü Cadde

İstiklal Cadde

Karaçam Cadde

Karanfil Sokak

Kazım Karabekir Sokak

Okullar Cadde

Prf.Muammer Aksoy Cadde

Site Sokak

Yıldıztepe Sokak

Zambak Sokak

Zonguldak’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Zonguldak’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet