Bağlık Mahallesi

Zonguldak Ereğlinin Bağlık Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ereğli Bağlık Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bağlık Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Zonguldak’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Bağlık Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

120 Evler Sokak

1 Nolu Çamlık Sokak

1 Nolu Fırın Sokak

1 Nolu Manolya Sokak

48 Evler Gül Sokak

88 Evler Cadde

Alemdar Cadde

Cevher Dudayev Sokak

Erdemir Cadde

Eser Sokak

Eski Bağlık Kantini Sokak

Fırın Sokak

Forteks Sitesi Sokak

Hacı Abdurrahman Doğakent Sokak

Hacı Abdurrahman Sokak

Hatip Sokak

Ihlamur Sokak

İhsan Lıkoğlu Sokak

İsmail Mazlumcu Sokak

Kamil Erdem Sokak

Karanfil Sokak

Madenciler Sokak

Nergis Evleri(Çilek Suit) Sokak

Sakin Dere Sokak

Sinema Yolu Sokak

Şair Abay Kunanbay Sokak

Yeni Lojmanlar 1. Sokak

Yeni Lojmanlar 2. Sokak

Yeni Lojmanlar 3 Sokak

Yurt Cadde

Zonguldak’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Zonguldak’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet