Müftü Mahallesi

Zonguldak Ereğlinin Müftü Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ereğli Müftü Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Müftü Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Zonguldak’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Müftü Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Atatürk Bulvar

Cihat Ovul Sokak

Çamlık Sokak

Devrek Yolu Cadde

Erdemir Cadde

Filtepe Sokak

Göztepe Sokak

Hastane Sokak

İbrahim Efe Cadde

İsmail Sıdal Küme Evler

Manolya Sokak

Meydan Başı Cadde

Muzaffer Uluşahin Sokak

Nimet Hoca Sokak

Orman Evleri Küme Evler

Ruhi Cöbekoğlu Bulvar

Şadan Sönmez Sokak

Şehit Engin Özcan Sokak

Şehit Ömer Halisdemir Bulvar

Şht.Er Asım Cömeten Sokak

Uğur Mumcu Cadde

Uzunkum Cadde

Yazar İlhami Soysal Sokak

Yüzbaşı İzzet Dura Sokak

Zonguldak’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Zonguldak’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet