Fatih Mahallesi

Zonguldak Kozlunun Fatih Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kozlu Fatih Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fatih Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Zonguldak’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fatih Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

A.Kutay Cadde

A.Kutay Cadde

Altınoluk Sokak

Altınoluk Sokak

Behramkale Sokak

Bilgi Sokak

Caner Sokak

Çırağan Sokak

Eski Ereğli Yolu Cadde

Foça Sokak

Foça Sokak

Haşmet İmga Sokak

Hülyalı Sokak

Hülyalı Sokak

İ.Ergene Cadde

İ.Ergene Cadde

İznik Sokak

Körfez Sokak

Manavgat Sokak

Manavgat Sokak

Mustafa Kösterit Cadde

Mustafa Kösterit Cadde

Pamukkale Cadde

Park Sokak

Park Sokak

Şehit Efgan Odabaşı Cadde

Şehit Efgan Odabaşı Cadde

Şehit Gökhan Avcı Sokak

Şehit Gökhan Avcı Sokak

Şehit Kamil Adakoğlu Sokak

Şehit Kamil Adakoğlu Sokak

Taşucu Sokak

Taşucu Sokak

Vatan Cadde

Vatan Cadde

Yıldızevler Sokak

Zonguldak’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Zonguldak’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet