Meşrutiyet Mahallesi

Zonguldak Merkezin Meşrutiyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez Meşrutiyet Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Meşrutiyet Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Zonguldak’da Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Meşrutiyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

467 Evler Cadde

Akasya Sokak

Bahattin Dökerel Sokak

Baytekin Sokak

Cengiz Topel Cadde

Defne Sokak

Gazi Paşa Cadde

Halit Aksoy Sokak

Hasan Karabacak Sokak

Hoştepe Sokak

Huzur Sokak

İstiklal Sokak

Kadırga Cadde

Menekşe Sokak

Namık Kemal Sokak

Öğretmen Abdullah Can Sokak

Papatya Sokak

Posta Sokak

P.T.T Sokak

Rüzgarlı Meşe Sokak

Sütliyen Sokak

Tahir Karaoğuz Cadde

Uzun Mehmet Cadde

Yağcılar Cadde

Yeşil Sokak

Zonguldak’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?

Zonguldak’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet