100 Güldüren Kampanya 2018

100 Güldüren Kampanya 2018 kapsamında müşteriler; 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet tarifesine, KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV’ye ve Altın Sinema Paketine abone olacaklardır. Taahhüt süresi boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB AKN Kotalı Kablonet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV + Altın Sinema Paketi tarifesi 80,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Kablonet, KabloTV aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 Ay taahhüt istenecektir.

100 Güldüren Kampanya Detayları

  • Kampanya 01.01.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında müşteriler Tablo-2 de belirtilen; Kotalı / Duran Kotalı / Sınırsız / AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV Üst Paket tarifesine, Altın Sinema paketine aynı anda abone olabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.
  • Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (144 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (144 TL) ücreti alınmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında müşteriler başlangıç olarak; Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket + 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet + Altın Sinema Paketi tarifesine abone olacaklardır.
  • Taahhüt süresi boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet (31,01 TL) ve Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (29,99 TL) + Altın Sinema Paketi (19,99 TL) + tarifesi 80,99 TL olarak uygulanacaktır.
  • Kotalı internet tarifelerinde tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
  • Müşteri talep ettiği (Tablo-2 de belirtilen) Kablonet tarifesinden kampanya başvurusu yapabilecektir.
  • Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Üst Paket + Altın Sinema Paketi tarifeleri dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda ki tabloda belirtilen tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapılamayacaktır.
  • Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca KabloTV Temel Pakete ve Vizioon Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları Kablonet ve KabloTV tarifelerine geçiş yapabilecektir

kablotv