Akıllı Sınırsız İnternet

AKN yani Adil Kullanım Noktası özellikle yoğun olarak internet kullanan kullanıcıları farklı tarife ve kampanya araştırmalarına itmektedir. Kablonet de kullanıcılarına çok daha kaliteli bir hizmet vermek ve ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilmek için onlara uygun tarifeler ve kampanyalar geliştiriyor. Akıllı Sınırsız internet tarifeleri ile Adil Kullanım Noktası sorunu ortadan kalkıyor.

Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesinin Avantajları
Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesi’nin en önemli avantajlarından bir tanesi bu tarifenin bir limit ya da paket aşımı gibi bir nedenle internet abonesine herhangi bir ek fatura maliyeti oluşturmamasıdır. Böylece Kablonet internet aboneleri, seçmiş oldukları tarifedeki belirtilen hızı 1 ay boyunca gece 00.00’dan başlayıp 19.00’a kadar herhangi bir düşüş yaşamadan kullanabilirler. Ancak bu uygulamada akşam 19.00’dan itibaren hızınız seçtiğiniz tarifeye göre güncellenir. Örnek vermek gerekirse 10 mbps akıllı sınırsız internetin hızı akşam 19.00 sonrasında 5 mbps olarak güncellenmektedir. Aynı şekilde standart internet hızı 25 mbps akıllı sınırsız internet olan bir internet kullanıcısının da internet hızı akşam 19.00’u geçtikten sonra 10 mbps olarak güncellenir. Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesi ile her hangi bir fatura sürprizi yaşamazsınız. Bununla ilgili olarak abonelik yapılan tarifenin taahhüt süresi boyunca meydana gelebilecek herhangi bir zam abonenin faturasını ve ödeyeceği tutarı etkilemez. Yani internet kullanıcısı sabit fiyat garantisinden yararlanmış olur.

Sınırsız Fiber İnternet – Sınır Sizsiniz Kampanyası
Bir Kablonet abonesinin ya da herhangi bir internet kullanıcısının Sınır Sizsiniz Kampanyası’na abone olması halinde ilk olarak kaliteli televizyon izleme imkanı sağlayacak olan Kablo TV Temel Paket, ardından Analog Kablo TV, ardından kampanyanın asıl amacı olan 10 mbps’ye kadar akıllı sınırsız kablonet ya da 25 mbps’ye kadar akıllı sınırsız kablonet ve her yöne 50 dakika kabloses hizmeti tanımlanmaktadır. Kampanyada 10 mbps’ye kadar akıllı sınırsız Kablonet’li olan tarifenin seçilmesi halinde tüm paketin bedeli aylık 59,99 TL’dir. Benzer şekilde İnternet olarak 25 mbps’ye kadar akıllı sınırsız Kablonetli olan tarifenin seçilmesi halinde ise tüm paketin aylık bedeli 69,99 TL olmaktadır. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerden öncelikle kampanya ile alakalı olarak 24 aylık bir taahhüt istenir. Fakat “Sınır Sizsiniz Kampanyası”na abone olunması halinde bu kampanyanın avantajı olarak aboneler hiçbir şekilde numara tahsis ücreti olarak talep edilen 12 TL’yi ödemek durumunda kalmazlar.
Diğer yandan Sınır Sizsiniz Kampanyası kapsamında aboneler, eğer isterlerse Kablo TV’de Temel Paket yerine Üst Paket’e de geçebilirler. Fakat bunun için abonelerin aylık 5,99 TL kadar bir fark ödemesi gerekmektedir. Aynı zamanda Kablonet’in müşterilerine bu kampanya ile sağladığı en önemli jestlerden bir tanesi de ilk ay Altın Sinema Paketi ile Kablo TV Üst Paket’in şifresiz olarak kullanıcılarının kullanımına açık olmasıdır.

Kablonet (Uydunet) İnternet Avantajları
Kablonet elbette ekonomik fiyat alternatifleri ve altyapısı ve kaliteli hizmeti ile tüm internet kullanıcıları için oldukça avantajlı bir platformdur. Bunların yanında Kablonet’in müşterilerine sağladığı bazı genel avantajlar da bulunuyor. Örneğin müşterilerin Kablonet abonesi olabilmek için herhangi bir telefon hattına ihtiyaçları olmamaktadır. Kablonet (Uydunet) kendi fiber alt yapısı üzerinden geniş bant İnternet sunmaktadır. Kablonet aboneleri, abonelikleri boyunca ücretsiz olarak ve yerinde teknik servis imkanından faydalanabiliyorlar. Kablonet kullanıcıları abonelik sonrası İnternet hizmeti almaya başladıktan sonra herhangi bir mesafe sorunu da yaşamıyor. Çünkü kullanıcıların sahip oldukları İnternet hızı herhangi bir nokta ile uzaklıklarına bağlı olarak değişkenlik göstermiyor. Böylece aboneler çok daha kaliteli ve sorunsuz bir internet hizmeti almaktadırlar.