Bir Tıkla Sinema Kampanyası 2018

Bir Tıkla Sinema Kampanyası 3 Aylık veya 6 Aylık taahhütler olmak üzere iki seçenekle sunulmaktadır.

Bir Tıkla Sinema Kampanya 3 ay taahhütlü pakette 3 aylık taahhüt süresi boyunca; Vizioon Sinema Paketi tarifesi 3 Ay taahhütte 8,33 TL/Ay olarak, Altın Sinema Paketi Tarifesi 3 Ay taahhütle 11,66 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Bir Tıkla Sinema Kampanya 6 ay taahhütlü pakette 6 aylık taahhüt süresi boyunca; Vizioon Sinema Paketi tarifesi 6 Ay taahhütte 5,83 TL/Ay olarak, Altın Sinema Paketi Tarifesi 6 Ay taahhütle 10,83 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Bir Tıkla Sinema Kampanya 3 ay Detayları
Kampanya 01.01.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında sadece online başvurularda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında müşteriler Sinema Paketlerine abone olacaklardır. Kampanya kapsamında 3 ay taahhüt istenecektir. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanyadan taahhütsüz Sinema Paketi aboneleri ve yeni Sinema Paketi aboneleri faydalanabilir. Taahhüt süresi boyunca; Vizioon Sinema Paketi tarifesi 3 Ay taahhütte 8,33 TL/Ay 24,99 TL olarak, Altın Sinema Paketi Tarifesi 24 Ay taahhütle 11,66 TL/Ay 34,98 TL olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında Vizioon Sinema Paketi müşterileri dilerlerse Altın Sinema Paketine taahhüt sürelerinin aynı olması koşuluyla geçiş yapabileceklerdir. Mevcut tarifeler dışında başka bir tarifenin de abonelere sunulması halinde paket değişikliği yapılması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı hesaplamalarda kullanılacaktır. Sinema TV Hizmeti, KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir. KabloTV Hizmeti, Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Bir Tıkla Sinema Kampanya 6 ay Detayları
Kampanya kapsamında müşteriler Sinema Paketlerine abone olacaklardır. Kampanya kapsamında 6 ay taahhüt istenecektir. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanyadan taahhütsüz Sinema Paketi aboneleri ve yeni Sinema Paketi aboneleri faydalanabilir. Taahhüt süresi boyunca; Vizioon Sinema Paketi tarifesi 6 Ay taahhütte 5,83 TL/Ay -34,98 TL olarak, Altın Sinema Paketi Tarifesi 6 Ay taahhütle 10,83 TL/Ay 64,98 TL olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında Vizioon Sinema Paketi müşterileri dilerlerse Altın Sinema Paketine taahhüt sürelerinin aynı olması koşuluyla geçiş yapabileceklerdir. Mevcut tarifeler dışında başka bir tarifenin de abonelere sunulması halinde paket değişikliği yapılması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı hesaplamalarda kullanılacaktır.