Cay Da Gel Kampanyası

Cay Da Gel Kampanyası kapsamında müşteriler; KabloTV Temel Paket + 50 Mbps hızında 50 GB Kotalı Kablonet İnternet tarifesine abone olacaklardır. Kurulum Aktivasyon Ücretsizdir. Kampanya fiyatı aylık 56,99 TL’dir.

Cihaz Kiralama bedeli olarak 1 TL kutu için 2 TL de modem için fiyata ilave edilmektedir. Bu kampanyanın her şey dahil bedeli 59,99 TL’dir.

Üst paket için 5,99 TL fark ödenerek satın alınabilmektedir.

Cay Da Gel Kampanyasına anında abone olmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Abone Çağrı hattını arayabilirsiniz.

Cay da Gel Kampanyası Ayrıntılı Bilgileri:

* Kampanya 01.05.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli ve 27 ay taahhütlüdür.
* Kampanyadan sadece son bir yıl içerisinde Kablonet hizmetini kullanmyan müşteriler kullandıkları İnternet Servis Sağlayıcısını iptal ettirdiklerini gösteren belge ile faydalanabilirler. Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon ücreti (96 TL) ve KabloTV aktivasyon ücreti (96 TL) alınmayacaktır.
* Taahhüt süresi boyunca; 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet (39,00 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTv (17,99 TL) 56,99 TL olarak uygulanacaktır.
* Kotalı internet tarifilerinde tarifede belirlenen GB’lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 2 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
* Kampanya kampsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil ilk üç ay fatura çıkarılmayacaktır. Müşterilerin kapmaya dışında Türksat’tan peşin veya taksitli cihaz satın almaları durumunda, cihaz ücretleri de 4.ay itibariyle faturalandırılacak olup 4.aydan itibaren kiralama ücretleri yansıtılmaya başlanacaktır.
* Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Üst Paket’e 5,99 TL/Ay fark ödeyerek abone olabilecektir.
* Müşteri kampanya kapsamındaki talep ettiği KabloTV, Kablonet, ve Kabloses tarifesinenden kampanya başvurusunu yapabilecektir.
* Müşteriler kampanya kapsamında belirlenen; Kotalı / Sınırsız / Akıllı Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV tarifilerine ve Kabloses paket tarifelerinden birine aynı anda abone olabileceklerdir.
* Müşteriler abone olduğu hızdan/dakika ve TV paketi tarifesinden (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük hıza/dakika ve TV paket tarifesine geçmemek koşuluyla kampanya kapsamında belirlenen hızlar/dakika ve TV paket tarifeleri arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir.Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları Kablonet, KabloTV ve Kabloses tarifelerine geçiş yapabilecektir.
* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık kablonet tarife indirim ücretleri (20,99 TL*ay), (varsa) alınmayan KabloTV Üst Paket tarife indirim ücretleri (2,01 TL*ay), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (96 TL), (varsa) alınmayan KablotTv aktivasyon ücreti (96 TL) ve ilk 3 aylık ücretsiz kullanıma ait tarife ücretleri (alınmayan KabloTV ve Kablonet tarife ücretleri (77,98 TL*ay) ve varsa alınmayan cihaz kiralama (3TL*ay) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerinde henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.
* Kablonet ve KabloTV Hizmeti Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
* Taahhütnameden doğan damga verisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus yeni müşterilerin 4.ay çıkacak faturasına yansıtılacaktır.
* Kampanya Analog KabloTV, KabloTV ve Kablonet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.
* Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

kablonet uydunet internet

kablotv