Dört Dörtlük Kampanya 2018

Dört Dörtlük Kampanya kapsamında müşteriler; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko Sınırsız Kablonet tarifesine, KabloTV Giriş Paket tarifesine, Analog KabloTV ’ye abone olacaklardır.
✓ Taahhüt süresi boyunca; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet + KabloTV Giriş Paket + Analog KabloTV tarifesi ilk 3 ay 20,99 TL/Ay, sonraki 24 ay 40,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
✓ Kablonet ve KabloTV aktivasyon ücretsiz.
✓ 27 Ay taahhüt istenecektir.

Dört Dörtlük Kampanya Detayları

 • Kampanya 01.01.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteriler Tablo – 2 de belirtilen; Kotalı / Duran Kotalı / Sınırsız / AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV Giriş Paket tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında 27 ay taahhüt istenecektir.
 • Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon ücreti (144 TL) ve KabloTV aktivasyon ücreti (144 TL) alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteriler ; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet + KabloTV Giriş Paket + Analog KabloTV tarifesine abone olacaklardır.
 • Taahhüt süresi boyunca; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet ilk 3 ay (3,00 TL ) ve KabloTV Giriş Paket (17 ,99 TL) 2 0,99 TL olarak uygulanacak, kalan 24 ay 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet ( 23 TL ) ve KabloTV Giriş Paket (17 ,99 TL) 4 0,99 TL olarak uygulanacaktır.
 • Kotalı İnternet tarifelerinde tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olara k faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Temel pakete 2 TL/Ay, Üst Paket’e 7 ,99 TL/Ay fark ödeyerek abone olabileceklerdir.
 • Müşteriler talep ettiği ( Tablo – 2 de belirtilen ) KabloTV ve Kablonet tarifes ind en kampanya başvurusu yapabilecek lerdir.
 • Bu kampanyadan; sadece Analog Kablo TV aboneliği olan müşteriler ile aktif Analog KabloTV aboneliği olmayan müşteriler ve yeni müşteriler faydalanabileceklerdir.
 • Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız İnternet + KabloTV Giriş Paket dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda ki tabloda belirtilen tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapılamayacaktır.
 • Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza ve TV tarifesine geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir.

kablonet uydunet fiber internet