KabloNet Sınırsız İnternet Paketleri

Türksat A.Ş.’nin kendine ait fiberoptik altyapıyı kullanan KabloNet, sabit telefon hattına ihtiyaç duymadan yüksek hızlı internet hizmeti sunmaktadır. Kablo Tv hattına takılan modem aracılığıyla internet bağlantısını gerçekleştiren KabloNet, her bütçeye ve ihtiyaca uygun internet seçenekleri sunmaktadır. Kendisi için en uygun tarifeyi seçmek isteyenler KabloNet’in sınırsız internet paketlerinden faydalanabilirler.

KabloNet Sınırsız İnternet Paketleriyle İnternetin Keyfini Çıkarın

Kablonet ile Sınırsız İnternet paketinizi, KabloTV ile ise Dijital Televizyon hizmetlerini tek bir fatura ile kullanabilirsiniz. Kablonet (Uydunet) fiber bağlantı ile İnternet’te hız keyfini yaşayabilirsiniz. Türkiye’deki tek kablo operatörü olan Türksat, 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar hızlardaki internet hizmetini sabit fiyat garantisi ile sunmaktadır. İnternet bağlantısı ile birlikte dijital yayın platformu KabloTv ürününe de uygun fiyatlarla ulaşabilen kullanıcılar televizyonlarında HD yayın kalitesinin tadını çıkarabilirler.

Gerçek Sınırsız Kampanya

KabloNet, Gerçek Sınırsız Kampanya kapsamında müşterilerine KabloTv Temel Paketi’ni, KabloSes Her yöne 50 dakika konuşma imkanı ve 10 Mbps’ye kadar Sınırsız KabloNet bağlantısını 24 ay taahhütle 66,99 TL’ye sunmaktadır. Dileyenler 99,99 TL’ye bağlantı hızlarını 25 Mbps’ye bu paket kapsamında çıkartabilirler.

Sınır Sizsiniz Kampanyası

Bu kampanya ile müşteriler, KabloTV Temel Paketine, Analog Kablo Tv ve 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız KabloNet tarifesine ve KabloSes Her yöne 50 dakika konuşma hizmetine 59,99 TL’ye sahip olabilirler. 25 Mbps bağlantı hızı ise 69,99 TL olarak hesaplanmıştır. Kampanyadan yararlanmak için 24 ay taahhüt verilmesi zorunludur.
Her iki kampanyada da müşteriler talepleri doğrultusunda ek ücret ödeyerek KabloTV paketlerini yükseltme hakkına sahiptirler. Kampanyalardan faydalanmak isteyen müşteriler 12 TL bedelli numara tahsis ücretinden muaf tutulacaktır. Müşteriler abone oldukları paketin altında olmamak kaydıyla, hız ve paket değişikliği yapabilmektedirler.

KabloNet Diğer Sınırsız Tarifler

Alternatif internet paketlerine ihtiyaç duyanlar KabloNet’in diğer tarifelerine de göz atabilirler. Sınırsız tarifeler kapsamında 10 Mbps’ye kadar 99,99 TL, 15 Mbps’ye kadar 149,99 TL, 20 Mbps’ye kadar 199,99 TL, 25 Mbps’ye kadar 249,99 TL, 50 Mbps’ye kadar 349,99 TL, 100 Mbps’ye kadar 499,99 TL aylık ödemelerle KabloNet abonesi olabilirler. Kullanıcılar 20 Mbps ve üzerindeki bağlantı hızlarında daha verimli sonuç alabilmek için gerekli olan Docsis 3.0 standartlarına uygun modemleri KabloNet taifelerine ek ücret ve taksit seçenekleriyle edinebilirler.

KabloNet’in Kullanmanın Avantajları

  • Sabit telefon hattına ihtiyaç duymadan fiber internet hizmeti sunması.
  • Her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar bağlantı hızlarında abonelik imkanı mevcuttur.
  • Statik IP adresi ve e-posta hizmeti bulunmaktadır.
  • Yerinde ve ücretsiz teknik servis olanağı sunmaktadır.
  • KabloNet bağlantı hızı diğer bağlantı seçeneklerine göre mesafeden etkilenmez, internet hızı her noktada aynıdır.
  • KabloNet kullanımı sırasında taşınmanız gerekirse, yeni adresinizde Kablo Tv altyapısı olması durumunda nakil işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

KabloNet Abonesi Olmak İçin Ne Yapılmalı?

Türkiye’nin 23 ilinde hizmet sağlayan KabloNet abonesi olmak için internet sitesi üzerinden bulunduğunuz ilde ve yaşadığınız binada kablo altyapısı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Oturduğunuz apartmanda veya binada KabloTV altyapısı var ise Kablonet (Uydunet) hizmeti almak için her hangi bir engel yok ve sınırsız internet kullanabilrisiniz. KabloNet’in avantajlı fiyatlarından ve hızlı internet hizmetinden faydalanmak isteyenler 0850 888 0126 numaralı çağrı merkezini arayabilir, abone merkezlerinden faydalanabilir ya da internet üzerinden başvuru yapabilirler.
Türksat, kurduğu ‘’Engelsiz İletişim Hattı’’ ile taleplerini sesli yanıt sistemleri üzerinden gerçekleştiremeyen kullanıcılarına da hizmet vermektedir. İstek ve taleplerinizi 5126 numaralı hatta SMS atarak iletebilirsiniz. Bu hizmetten bütün Türksat müşterileri faydalanabilmektedirler.