Kablonet (Uydunet) Hakkında Bilgiler

Eskiden Uydunet markası olarak sağlanan fiber internet hizmeti 15 Aralık 2016 tarihi itibariyle Kablonet markası olarak yeni markası ve yeni logosuyla kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. TÜRKSAT A.Ş.’nin KabloNET, KabloSES ve KabloTV hizmetleri tek fatura içinde dijital televizyon platformunu, internet üzerinden ücretsiz bir şekilde görüşme yapmayı sağlayan sağlık telefon hizmetini ve gerçek hızlara kadar ulaşılabilecek fiber internet hizmetini birleştiriyor. Böylece kullanıcılar tek bir fatura ödeyerek tüm hizmetlere birden kaliteli bir şekilde sahip olma imkanına kavuşuyorlar.

Kablonet ile kullanıcılarının tercih ettikleri kampanyaların her birinden sabit fiyat garantisi bulunuyor. Bu yüzden Kablonet kullanıcıları herhangi bir kampanyayı tercih ettikten sonra taahhütleri içerisinde herhangi bir fatura sürprizi ile karşı karşıya kalmıyorlar. Ayrıca kullanıcılarının sahip olacakları internet hizmeti gerçek internet hızı olarak karşılarına çıkıyor. Kablonet kullanıcıları 100 Mbps’ye kadar tercih ettikleri gerçek ve sınırsız internet tarifeleri ile yüksek hızlı ve geniş bant interneti kullanabiliyorlar. Kullanıcıların bu internet hizmetlerine sahip olmak için yapmaları gereken tek şey birbirinden güzel ve avantajlı kampanyalar arasında kendilerine ve ihtiyaçlarına en uygun olanı seçip tercih yaptıktan sonra Kablonet başvuru işlemlerini başlatmak oluyor. TÜRKSAT Kablo tüm kullanıcılarına minimum fiyat ödeyerek maksimum hizmet alma imkanı veriyor. Aynı zamanda Kablonet kullanıcıları daha önce hiç ödemedikleri kadar avantajlı fiyatlar ile daha önce hiç almadıkları kadar hızlı ve kaliteli bir internet hizmetine sahip oluyorlar. Bu internet hizmetini almak için müşterilerin başvuru işlemlerini de başlatmak bir o kadar kolay ve pratik oluyor.

Kablonet Avantajları Nelerdir?
TÜRKSAT A.Ş., Türkiye’deki tek kablo operatörüdür. Bu yüzden Kablonet kullanıcılarının %100 kendisine ait olan fiberoptik altyapı sayesinde Kablo TV hattı kullanılarak gerçek fiber interneti, HD TV yayın hizmetini ve internet üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri yapılabilecek sabit telefon hizmeti kullanma avantajları vardır. Kablonet kullanıcısı olan kişiler 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar ekosınırsız ve sınırsız tarife alternatiflerini kullanarak ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi seçip, hiçbir telefon hattı ihtiyacı duymaksızın gerçek ve yüksek hızla internet hizmeti alma imkanına sahip olur. Bunun yanı sıra kullanıcıların Kablo TV’ye abone olması ile beraber çanağa ihtiyaç duymadan da HD kalitesinde ve yüksek çözünürlüklü olarak yayın izleme olanakları da vardır.

Kablonet Kampanyaları Nelerdir?
Kablonet’in birbirinden özel ve çok avantajlı kampanyaları arasında 3 Ay Bedava Kampanyası, Gerçek Sınırsız Kampanya, Sınır Sizsiniz Kampanyası, Gençlere Özel Kampanya ve Cay Da Gel Kampanyası gibi farklı özelliklere sahip kampanyalar bulunur.

Türkiye’nin tek kablo operatörü olarak bilinen TÜRKSAT A.Ş. yalnızca kendisine ait olan fiberoptik altyapısı ile Kablo TV hattı üstünde fiber Uydunet İnternet ve Teledünya HD TV yayın hizmeti verir. 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar farklı tarife seçenekleriyle telefon hattı ihtiyacı duyulmadan yüksek hızda internet, gerçek ve geniş bant kalitesi ile kullanıcılarının evlerine kadar hizmet verir. İnternet aboneliği ile birlikte dijital Kablo TV platformu üyeliği olarak çanağa ihtiyaç duymadan HD kalitesinde özen ile seçilmiş kanallarla beraber birbirinden güzel içeriklerin izlenmesi mümkün olur. Bunun yanı sıra Kabloses telefon hizmeti ile oldukça ekonomik bir fiyata iletişim kurma avantajından da kullanıcılar faydalanabilir.

Bunun için kullanıcılar Uydunet kampanyalarını inceleyerek kendilerine en uygun olan kampanya için bir tercih yapabilirler. Kablonet tarafından müşterilerine uygun olarak özenle hazırlanan ve ihtiyaçlarına ekonomik fiyat çözümlerinin yanı sıra maksimum hizmet sunma amacını taşıyan seçenekler hazırlanmıştı. Kablonet kullanıcıları tek bir kablo üstünden tüm hizmetleri alabilecekleri gibi bunları tek faturada ekonomik bir şekilde ödeyebilirler. Kablonet’in rakipsiz olan fiyatları ile Uydunet internet hizmeti almak isteyen kullanıcılar hızlı bir şekilde başvuru işlemlerini de yerine getirebilirler. Eğer müşterilerin bulundukları yerde Uydunet altyapısı yer alıyorsa internet, tv ve telefon hizmetlerini anında kullanmaya başlayabilirler.