Sınır Sizsiniz Kampanyası

Sınır Sizsiniz Kampanyası kapsamında müşteriler; KabloTV Temel Paket + 10 Mbps Akıllı Sınırsız Kablonet İnternet + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi ile abone olacaklardır.

Sınır Sizsiniz Kampanyasına anında abone olmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Uydunet Müşteri Çağrı hattını arayabilirsiniz.

Sınır Sizsiniz Kampanyası 24 ay taahhüt ile aylık 59,99 TL ile verilmektedir.

Sınır Sizsiniz Kampanyası Hakkında:

* Sınır Sizsiniz Kampanyası 01.05.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli ve 24 ay taahhütlüdür.

* Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet tarifesi (42,00 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTv (17,99 TL), Kabloses Heryöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 59,99 TL / Ay ve 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet tarifesi (52,00 TL) + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTv (17,99 TL) + Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

* Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti (12 TL) alınmayacaktır.

* Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Üst Paket’e 5,99 TL/Ay fark ödeyerek abone olabilecektir.

* Müşteri kampanya kapsamındaki talep ettiği KabloTV, Kablonet, ve Kabloses tarifesinenden kampanya başvurusunu yapabilecektir.

* İlk ay Altın Sinema Paketi ve KabloTV Üst Paket şifresiz olarak kampanyaya giriş yapan tüm müşterilere sunulacaktır.

* Müşteriler kampanya kapsamında belirlenen; Akıllı Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV tarifilerine ve Kabloses paket tarifelerinden birine aynı anda abone olabileceklerdir.

* Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (96 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (96 TL) ücreti alınmayacak olup Kabloses Aktivasyon ücreti, müşterinin aktivasyon istemesi durumunda 24 TL olarak ücretlendirilecektir.

* Müşteriler abone olduğu hızdan/dakika ve TV paketi tarifesinden (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük hıza/dakika ve TV paket tarifesine geçmemek koşuluyla kampanya kapsamında belirlenen hızlar/dakika ve TV paket tarifeleri arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları Kablonet, KabloTV ve Kabloses tarifelerine geçiş yapabilecektir.

* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık kablonet tarife indirim ücretleri 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız tarife (27,99 TL*ay), 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız tarife (37,99 TL*ay) (varsa) alınmayan KabloTV Üst Paket tarife indirim ücretleri (2,01 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Kabloses tarife indirim ücretleri (4,99 TL*ay), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (96 TL), (varsa) alınmayan KablotTv aktivasyon ücreti (96 TL), (varsa) Kabloses numara tahsis ücreti (12 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerinde henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

* Müşteriler dilerse kampanya süresi dolmadan sadece Kabloses Her Yöne paket tarifelerini, diğer hizmetlerin taahhütlerini bozmadan ayrı olarak kampanya çıkışı yapabileceklerdir. Kampanya çıkışı yapılan Kabloses hizmeti için taahhüt cayma bedeli (4,99 TL*ay) ve (varsa) Kabloses numara tahsis ücreti (12 TL) faturalarına yansıtılacaktır.

* Kabloses hizmetinde müşteriler fiyat farkını ödeyerek kampanya kapsamındaki farklı dakika paketleri kullanabilecektir.

* Kablonet ve KabloTV Hizmeti Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte; Kabloses Hizmeti Kablonet Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

* Taahhütnameden doğan damga verisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

* Kampanya Analog KabloTV, KabloTV ve Kablonet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

* Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.