Türksat Binevler Abone Merkezi

Gaziantep Şahinbey’de Türksat Binevler Abone Merkezi‘nde Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Binevler Abone Merkezi
Binevler mh Üniversite Blv 166/B – ŞAHİNBEY / GAZİANTEP
Tel : 0850 888 0 126

Şahinbey’de Kablonet (Uydunet), Kablo Tv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Şahinbey’in 23 Nisan Mahallesi, 60.yıl Mahallesi, 75.yıl Mahallesi,Abdülhamit Han Mahallesi, Akkent Mahallesi, Akyol Mahallesi, Alaybey Mahallesi, Alleben Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barış Mahallesi, Bey Mahallesi, Beyazlar Mahallesi, Binevler Mahallesi, Bülbülzade Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Çukur Mahallesi, Deniz Mahallesi, Düğmeci Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Eyüpoğlu Mahallesi, Fidanlık Mahallesi, Geylani Mahallesi, Gümüştekin Mahallesi, Güneykent Mahallesi, Hoşgör Mahallesi, İbni Sina Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karagöz Mahallesi, Karatarla Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kavaklık Mahallesi, Kolejtepe Mahallesi, Konak Mahallesi, Kozanlı Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Onur Mahallesi, Öğretmenevleri Mahallesi, Saçaklı Mahallesi, Savcılı Mahallesi, Seferpaşa Mahallesi, Süleymanşah Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şahveli Mahallesi, Şekeroğlu Mahallesi, Şenyurt Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Yeditepe Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Gaziantep Şahinbey  ilçesi mahalleleri merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Gaziantep Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şahinbey’de Kablonet (Uydunet) Sınırsız Fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Şahinbey’den Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablonet (Uydunet) müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.