Türksat Edirne Merkez-2 Abone Merkezi

Edirne‘nin Merkez ilçesinde Türksat Edirne Merkez-2 Abone Merkezi‘nde Kablonet (Uydunet) ve KabloTV Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Edirne Merkez-2 Abone Merkezi
1.Murat Mah. Haşim İşcan Cad. Nejat Karsak Sok. No: 1/A – MERKEZ / EDİRNE
Tel : 0850 888 0 126  

Edirne Merkez’de Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez ilçenin 1.Murat Mahallesi, Barutluk Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Koca Sinan Mahallesi, Nişancıpaşa Mahallesi, Sarıcapaşa Mahallesi, Şükrüpaşa Mahallesi, Yancıkçı Şahin Mahallesi‘yle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Edirne

Türksat Kablonet Edirne Abone Merkezleri:
* Sabuni Mah. Muhittin Günel İş Merkezi Dış Dükkanları Vakıflar Bölge Müdürlüğü Karşısı No:3 – MERKEZ / EDİRNE
* 1.Murat Mah. Haşim İşcan Cad. Nejat Karsak Sok. No: 1/A – MERKEZ / EDİRNE
Tel: 0850 888 0 126

Edirne’de Türksat Uydunet alt yapısının olduğu mahalleler:
1.Murat Mahallesi
Barutluk Mahallesi
Fatih Mahallesi
İstasyon Mahallesi
Koca Sinan Mahallesi
Nişancıpaşa Mahallesi
Sarıcapaşa Mahallesi
Şükrüpaşa Mahallesi
Yancıkçı Şahin Mahallesi

Edirne’de Kablonet’e (Uydunet) Nasıl Abone Olunur?

Uydunet (Kablonet) Aboneliğinizi telefonla anında gerçekleştirebilirsiniz. Tel: 0850 888 0 126