Türksat Kablo Hizmetleri

Türksat Kablo Hizmetleri, Kablo TV (Teledünya), Kablo Telefon (Kabloses) ve Kablo İnternet (Kablonet Uydunet) hizmetleri ile beraber artık hem çok daha kullanışlı hem de çok daha kaliteli. Türksat Kablo, kendisinin sahip olduğu kaliteli fiber alt yapısı üzerinden hizmet sunmaktadır. Böylece kullanıcılar hem pratik bir şekilde hizmet alıp o hizmeti kontrol edebiliyorlar hem de gönül rahatlığı ile kaliteli hizmetin keyfini çıkartıyorlar. Şikayetvar.com (www.sikayetvar.com) tarafından yapılan araştırmada memnuniyet oranı en yüksek İnternet Servis Sağlayıcı Türksat olarak ilk sırada yer almıştır. Aynı zamanda teşekkür oranı en yüksek internet sağlayıcı da Türksat’tır. Türksat İnternet hizmetlerini bir dönem Uydunet markası ile vermiş daha sonra Uydunet adını Kablonet olarak değiştirmiştir. Bu değişiklik ile tüm servislerini yenileyen Türksat Kablonet, kaliteli alt yapısıyla hızlı ve güvenilir İnternet erişimi sunmaya devam etmektedir.

Türksat Kablo Hizmetleri Avantajları

Türksat Kablonet ve Kablotv kullanıcıları çocuklarının internetteki zararlı içeriklerden korunması amacıyla Güvenli İnternet seçeneğini tercih edebiliyor. Türksat Kablo Hizmetleri ile beraber müşterilere dijital TV platformu, İnternet hizmeti ve telefon hizmeti bir arada ve aynı kalitede sunuluyor. Bu sayede Türksat aboneleri kalitede herhangi bir azalma yaşamadan, aynı anda tüm ihtiyaç duydukları hizmetlere tek fatura içerisinde sahip olabiliyorlar. Türksat Kablo Hizmetleri, üstün altyapı kalitesi ile beraber hizmet verdiği için aboneler hizmet alırken herhangi bir hizmet kesilmesi ya da hava koşulları vb. durumlara bağlı olarak sorun yaşamıyorlar. İşlemleri başlatmak için 0850 888 0 126 numaralı telefondan alt yapı sorgulaması yaptırarak oturdukları binada veya iş yerinde alt yapı hizmeti olup olmadığını anında öğrenebiliyorlar. Türksat Kablo Hizmetleri şu anda Bursa, Ankara, Eskişehir, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Manisa, İzmir, Denizli, Antalya, Konya, Karaman, Mersin, Adana, Kayseri, Zonguldak, Bolu, Gaziantep, Samsun, Erzincan ve Erzurum illerinde verilmektedir. Üstelik Türksat, kablo hizmetleri olarak müşterilerine farklı bütçe alternatiflerine ve farklı hizmet ihtiyaçlarına uygun olarak oldukça avantajlı ve ekonomik kampanyalar da sunuyor. Bu kampanyalara göre taahhüt ile birlikte aboneler çok uygun fiyatlara çok üstün kaliteli hizmetleri kullanma imkanını yakalıyorlar. Kampanyaların her biri farklı hizmetlere ve farklı içeriklere sahiptir.

Türksat Kablo Hizmetleri Servisleri

Türksat Kablo Hizmetleri kullanıcıları, aboneliklerinin yanı sıra kendileri için oldukça kullanışlı ve önemli ihtiyaçlarını karşılayacak farklı hizmetleri de tercih edebiliyorlar. Türksat Kablo Hizmetlerinde güvenli internet, antivirüs, statik ip, uyku yok, uyku yok plus, ücretsiz e-posta, nitro, nitro plus, nitro upload, akn paketleri, kota paketi, upload paketi, doğum günü sürprizi, KabloWebTV ve veri gizliliği gibi farklı amaçlara uygun servisler yer almaktadır.

Türksat Kablo Hizmetleri Cihazları

Türksat Kablo, müşterilerine farklı cihaz alternatifleri de sunmaktadır. Cihaz alternatifleri arasında aynı fiyat grubunda olan NETA 8900 Digital HD SET TOP BOX ile NETA 8970 Digital HD SET TOP BOX yer alıyor. Diğer yandan yine kendi içinde aynı fiyat grubunda olan ama bir üst niteliğe sahip olan Netmaster Infinity 401, Netmaster CBW-383ZN ve Netmaster CBW-383Z4 cihazları da bulunuyor. Türksat’ın Cihaz kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ancak cihaz kiralama ile alınan cihazların kiralama süresi dolduğunda eksiksiz bir biçimde teslim edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde cihazın bedeli tarifenin geçerli olduğu faturaya yansıtılmaktadır.

Türksat Kablo Hizmetleri Paketleri

Türksat Kablo Hizmetleri çerçevesinde sunulan paketler, HD yayın, dijital ses, dijital yayın ve interaktif içerik gibi pek çok farklı seçeneğe ve kullanım rahatlığına sahip kanal paketlerinden oluşuyor. Bu noktada da bütçe konusunda her daim en ekonomik olanlar sunulduğu için Türksat müşterilerinin yalnızca kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olanı seçmesi gerekiyor. Türksat Kablo Hizmetleri paketleri arasında ise Analog KabloTV, Giriş Paketi, Temel Paket, Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi (içerisinde 6 adet HD kanal bulunuyor), Altın Sinema Paketi (içerisinde 12 adet HD kanal bulunuyor), Frekans Listesi ve KabloWebTV yer alıyor. Ayrıca sinema paketleri, KabloTV Temel Paket, KabloTV Giriş Paketi ya da KabloTV Üste Paket gibi paketler ile beraber de sunulabiliyor.