Türksat Mersin Merkez Abone Merkezi

Mersin’de Türksat Mersin Merkez Abone Merkezi‘nde Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Mersin Merkez Abone Merkezi
Gazi Mahallesi G.M.K. Bulvarı No:355/B – YENİŞEHİR / MERSİN
Tel : 0850 888 0 126

Mersin’de Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Akdeniz, Tarsus, Mezitli, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Mersin

Mersin’den Türksat Kablonet Uydunet Abonelik için telefon: 0 850 888 0 126

Türksat Kablonet Mersin Abone Merkezi:

* Gazi Mahallesi G.M.K. Bulvarı No:355/B – YENİŞEHİR / MERSİN