Türksat Samsun Merkez Abone Merkezi

Samsun Atakum’da Türksat Samsun Merkez Abone Merkezi‘nde Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Samsun Merkez Abone Merkezi
Çiftlik Mahallesi Lise Caddesi No:28 /A – ATAKUM / SAMSUN
Tel : 0850 888 0 126 

Atakum ilçesi için Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Atakum, Atatepe MahallesiBalaç Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenevler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kamalı Mahalesi, Körfez Mahallesi, Küçükkolpınar Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşildere Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Atakum’un mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Atakum’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun Atakum’dan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Atakum’da Türksat Uydunet Fiber İnternet Alt Yapımızın Olduğu Mahalleler

Atatepe MahallesiBalaç Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenevler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kamalı Mahalesi, Körfez Mahallesi, Küçükkolpınar Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşildere Mahallesi