Türksat Uydunet’e Nasıl Abone Olunur? | Uydunet Fiber İnternet

Uydunet’e abone olmak için öncelikle binanızda Türksat fiber İnternet şekesinin olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. 0850 8880126 numaralı abone çağrı merkezimiz üzerinden gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Adresinizde Uydunet alt yapısı mevcutsa ve Türksat Kablo modeminiz varsa kampanyalardan indirimli şekilde yararlanabilir ve anında abone olabilirsiniz. Türksat kendi fiber kabloları üzerinden hizmet verdiğinden telefon hattına ihtiyaç duymazsınız. İnternet bağlatmanız için telefon hattına ihtiyaç yoktur. Türksat tarafından özel üretilen Docsis 3.0 modem ile 100 Mbps internet hızını destekleyen fiber altyapı sayesinde İnterneti hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Türksat Uydunet (kablonet) hizmeti ile birlikte Teledünya hizmetine de abone olabilir ve hd televizyon kanallarını HD kalitede izleyebilirsiniz. Teledünya yayınlarını İnternet kotanız etkilenmeden Kablo TV alt yapısı üzerinden izleyebilirsiniz. Türksat müşteri memnuniyeti politikası gereği internete abone olduktan sonra kurulumdan sonra 1 hafta içinde memnun kalmazsanız hiçbir şarta ihtiyaç duymadan koşulsuz iade edebilirsiniz.

Kablonet Uydunet’e başvuru işleminizi telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun sisteme girilmesinin ardından internet erşiminin kurulumunu sağlayacak teknik ekibimiz tarafından randevu alınarak evinize ziyaret yapılmaktadır. Abonelik sırasında vermiş olduğunuz telefon numaranızdan aranarak kurulum randevusu gerçekleştirilmektedir. Kurulum ekibi evinize geldiğinde kimlik fotokopinizin yanınızda hazır bulunması gerekmektedir. Aboneliğinizin açılması için gerekli başvuru formu ve belgeleri adresinizde imzaladıktan sonra aktivasyon işlemi yapılacaktır.

Uydunet fiber internet hizmetinden yararlanmak için yetkili Türksat abone merkezi çağrı hattını arayıp işleminizi yaptırabilirsiniz. 0850 888 0126 numaralı hattan uydunet abonelik işleminizi yaptırabilir ve abone merkezlerimizin adreslerini öğrenebilirsiniz.

Uydunet fiber internet hizmeti nerede?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere 23 ilde Türksat fiber internet hizmeti vermektedir.

Uydunet’e Nasıl Abone Olunur?

Abone olacak kişinin abone çağrı hattımızı (0850 8880126) arayarak telefonda veya abone merkezimize bizzat gelerek yerinde işlemini yaptırması gerekmektedir.

Uydunet aboneliğinizi Türksat Kablo abone merkezlerinden, Uydunet çağrı merkezinden ve Web sayfamız üzerinden online uydunet başvuru bölümünden yapabilirsiniz.

kablotv kablonet kabloses