Türksat Yar Hasanlar Abone Merkezi

Manisa‘da Türksat Yar Hasanlar Abone Merkezi‘nde Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Yar Hasanlar Abone Merkezi
Yar Hasanlar Mah. İbrahim Gökçen Bulvarı Duru Yol No:35/B – MERKEZ / MANİSA
Tel : 0850 888 0 126

Manisa‘da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu  Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Manisa

Manisa’dan Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Türksat Kablonet Manisa Abone Merkezleri:
* Yar Hasanlar Mah. İbrahim Gökçen Bulvarı Duru Yol No:35/B – ŞEHZADER(Merkez) / MANİSA