Uydunet 2017 İnternet Kampanyaları

Türksat Kablonet Uydunet İnternet kampanyaları 2017 yılında da sınırsız fiber alt yapı üzerinden sunulmaya devam ediyor.

2017 Yılı Kampanyaları:
2017 yılında devam eden Türksat Kablonet kampanyaları şunlardır:
Dört Köşe Kampanyası, 100’ünüzü Güldüren Kampanya, Hepsi Birarada KampanyasıGerçek Sınırsız Kampanyası, Sınır Sizsiniz Kampanyası, Gençlere Özel Kampanya, Hayatı Yakala Kampanyası, 3 Ay Bedava Kampanyası, Cayda Gel Kampanyası, Eğlenceli Kampanya, Konuşturan Eğlenceli Kampanya, Konuşturan TV ve İnternet Kampanyası, Sinemalı TV+İnternet Kampanyası, Sadece Kablonet Kampanyası

Sona Eren Kampanyalar:
Hem Sinema Hem İnternet Kampanyası, Hayatı Kaçırma Kampanyası, Konuşturan Maksimum Keyifli Kampanya, İlk 3 ay ücretsiz İnternet (3 Ay Bizden) Kampanyası, 100 Güldüren Kampanya gibi çok sayıda Kablonet ve Teledünya kampanyası 2017 Haziran ayı sonuna kadar geçerli olmuş ve bu kampanyalar sona ermiştir.

İndirimli sınırsız fiber internet kampanyalarından yararlanmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablo Abone Çağrı Merkezini arayıp işleminizi yaptırabilirsiniz. Online başvuru bölümünden de başvurunuzu yapabilir ve müşteri temsilcimiz tarafından aranarak işleminizi anında tamamlayabilirsiniz.

2017 yılı uydunet kampanyaları kapsamında Türksat modem kiralama ve tablet satışı gibi hizmetlere de başlanacaktır.

Güvenli İnternet, Antivirüs, Statik IP ve Uyku Yok gibi birçok hizmeti servislerimizden alabilirsiniz.

Uydunet 2018 İnternet Kampanyaları için tıklayınız.

kablotv kablonet kabloses

Türksat Kablonet Kablotv Kabloses hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. 0850 888 0 126