• 0850 888 01 26
 • 0850 888 01 26

KABLO TV

KABLONET TARİFELER

Türksat KabloTV Platformuyla Sizi Ayrıcalığın Keyfini Yaşayacağınız Yeni Bir Dünya İle Tanıştırıyoruz

 • SİNEMA SALONU ARTIK EVİNDE!

  Kablo TV (Teledünya) ile Yerli Yabancı Yeni Filmler Seni Bekliyor

 • YÜZLERCE KANAL!

  Kablo TV (Teledünya) ile HerkeseHer Yaşa Uygun Yayın İçerikleri

 • HD & 4K YAYIN

  Televizyon ve Sinema Filmleri İçin HD ve 4K Yayınlar

 • EKONOMİK FİYAT

  Uygun Fiyatlandırma Politikası İle Kaliteli Hizmet Alın

KABLO TV AVANTAJLARI

Türksat Kablo TV platformuyla sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. KabloTV`de, ülkemizde ve dünyada beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüklü görüntü ve HD ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Teledünya palatformuyla beraber her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem internet hemde telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan kanallara ulaşabileceğiniz tv platformudur.

KANAL LİSTESİ

Kablo TV’de Bu Ay ile sizin için özenle seçilmiş kanallarla HD kalitesinde birbirinden güzel filmler sizlerle.

TV 8

FOX

NTV

TRT 1

TRT 3

STAR TV

KANAL D

KANAL 7

BEYAZ TV

ATV

360

DMAX

KON TV

UÇANKUŞ TV

TRT 2

TRT TÜRK

DİYANET TV

SHOW TV

A2

TV 100

TEVE 2

TLC

ULUSAL KANAL

KANAL 16

TV 8,5

BEYKENT TV

KANAL B

GENÇ TV

EMTV

BENGÜTÜRK TV

TRT AVAZ

TRT KURDİ

24 TV

ÜLKE TV

TV NET

TRT HABER

TGRT HABER

HABER TÜRK

CNN TÜRK

BLOOMBERG HT

A HABER

TRT HABER HD

AKİT TV

BRT 1

HABER GLOBAL

A PARA

EKOTÜRK

BRT3

NATİONAL GEOGRAPHİC

TRT BELGESEL

VİASAT EXPLORE

NATİONAL GEOGRAPHİC WİLD

INVESTİGATİON DİSCOVERY

DİSCOVERY CHANNEL

ANİMAL PLANET

TREK

SCİENCE&VİE

ANİMAUX

RTG İNT

CGTN DOCUMENTARY

NAT GEO PEOPLE

DİSCOVERY SCİENCE

VİASAT NATURE & HİSTORY

DOCUBOX

CHASSE & PêCHE

HİSTORY

A SPOR

TRT SPOR

SPORTS TV

BEİN SPORTS HABER

EUROSPORT 1

EUROSPORT 1

AUTOMOTO

TRT SPOR 2

FB TV

FOXSPORTS

TRACE SPORT STARS

FAST & FUNBOX

FİLMBOX ARTHOUSE

FOX LIFE

FOX CRIME

FİLMBOX TURKEY

FX

TRT ÇOCUK

MİNİKA ÇOCUK

MİNİKA GO

DA VİNCİ

BABY TV

DİSNEY CHANNEL

CARTOON NETWORK

DUCK TV

ENGLİSH CLUB TV

TRT MÜZİK

TMB

DREAM TÜRK

360 TUNEBOX

TRACE URBAN

TV A

KANAL V

AS TV

LİNE TV

DRT TV

KENT DEHA

ETV

ES TV

KANAL 26

HİSAR TV

BİZİMEV TV

ETV

ELİF TV

KANAL 38

KAY TV

TV1

TV 41

KANAL 42

KANAL 33

SUN TV

TRAKYATÜRK

ELMAS67

KANAL Z

TRT FM

TRT WORLD RADYO

TRT RADYO 1

TRT RADYO 3

TRT NAĞME

TRT TÜRKÜ

KRAL POP RADYO

POLİS RADYOSU

KRAL FM

TRT WORLD

A NEWS

AL JAZEERA (ARAPÇA)

AL JAZEERA (İNGİLİZCE)

CNN

BBC WORLD NEWS

BLOOMBERG

TRT ARABİ

DW TV (İNGİLİZCE)

DW TV (ALMANCA)

FRANCE 24 (İNGİLİZCE)

FRANCE 24 (FRANSIZCA)

ALA TOO 24 TV

CGTN NEWS

RUSSİA 24

24 KİTCHEN

FUNBOX

GAMETOON

S SPORT

S SPORT 2

NBA TV

EDGE SPORT

SİNEMA AİLE

SİNEMA AİLE 2

SİNEMA 1001

SİNEMA 1002

SİNEMA KOMEDİ

SİNEMA KOMEDİ 2

SİNEMA AİLE

SİNEMA AİLE 2

SİNEMA 1001

SİNEMA 1002

SİNEMA KOMEDİ

SİNEMA KOMEDİ 2

SİNEMA TV

SİNEMA 2

SİNEMA AKSİYON

SİNEMA AKSİYON 2

SİNEMA YERLİ

SİNEMA YERLİ 2

S SPORT

S SPORT 2

NBA TV

EDGE SPORT

Günümüzde internet iletim teknolojilerinin iyileştirilmesi ile kullanıcılara daha hızlı çözümler sunulmaya başlamıştır. Bu çözümlerden fiber internet, en yeni internet altyapı teknolojisi olmasının yanı sıra yüksek hızda bağlantı sağlamasıyla da dikkat çekiyor. Yüksek hız dışında pek çok avantaj sunan fiber internet, bundan dolayı giderek daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bunun yanı sıra internet servis sağlayıcılarının çalışmaları sonucu sürekli genişleyen kapsama ağı da fiber interneti daha yaygın hale getiriyor.

Fiber İnternet Nedir?
Yüksek hızlı internet teknolojisi olarak da bilinen fiber internet, fiber optik kablolar yoluyla aktarılan internet bağlantısıdır. Cam, elyaf ve plastik malzemenin birleşiminden üretilen fiber kablolar, yalın bir yapıya sahip olduğu için içerisinden geçen veriyi daha hızlı şekilde iletiyor. Bu da kullanıcılara yüksek hızlı internet olarak geri dönüyor.
Fiber internet altyapısı yaygınlaşmadan önce kullanılan bakır kablolar, yapısı gereği çeşitli dezavantajlar barındırıyor. Genellikle sabit telefon bağlantısı için kullanılan bu kablolar; hem kesit inceliği, hem de kullanılan üretim teknolojisinin eski olmasından ötürü yüksek hızlarda data aktarımı sunamıyor. Fiber optik kablo ise daha geniş bir kesit yapısına sahip olduğu için içerisinde saç kılı inceliğinde pek çok kablo taşıyabiliyor. Fiber bağlantının ışık hızında olması da bundan dolayı kaynaklanıyor.
Fiber optik bağlantının kullanıcılara sağladığı avantajlar ise çeşitli alt başlıklarda sıralanıyor. Bunlardan en önemlisi ise yüksek hızda bağlantı desteği sağlaması olarak dikkat çekiyor. Fiber altyapıya sahip bir internet bağlantısı, ışık hızında veri taşıdığı için kullanıcısına 1000 Mbps’e varan yüksek internet hızı sunuyor. Bu da genellikle veri merkezlerinde görülebilen yüksek hızların ev ortamında alınabilmesini sağlıyor.
Yüksek indirme hızının yanı sıra yükleme hızında sunduğu avantajlar da fiber bağlantıyı cazip kılıyor. Herhangi bir sınırlamaya tabi tutulmayan ve müşterinin tarifeler arasında seçebileceği en yüksek yükleme hızı, altyapınızın izin verdiği ölçüde sunulabiliyor. Bunun yanı sıra fiber internetin sunduğu simetrik bağlantı desteği, veri yükleme ve indirme hızlarını eşitleyerek kullanıcıların çok daha yüksek hızlara ulaşmasına yardımcı oluyor.
Fiber internet bağlantısını sağlayan optik kablo, içerisindeki kılcal yapıdan dolayı yalnızca internet aktarımı için kullanılmaktadır. Bundan dolayı fiber interneti kullanmak için sabit telefon gibi herhangi bir ek bağlantı kurulması gerekmiyor. Daire tesisatında bulunan internet kablosunun doğrudan modeme bağlanması, internet bağlantısının kurulması için yeterli oluyor.
Fiber internet bağlantısında yüksek hızın yanı sıra düşük gecikme süresi de önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Fiber optik kablolardan geçen veri, saniyede 300 bin kilometre hızla aktarıldığı için muazzam bir bağlantı sunmaktadır. Bu da ana santral ile kullandığınız cihaz arasında geçen veri iletim süresini oldukça düşürmektedir. Fiber internetin sunduğu düşük gecikme (ping) süresi sayesinde online oyunlar gibi işlemlerde anlık tepki vermek mümkün oluyor. Günümüzde Kablonet gibi pek çok internet servis sağlayıcı, kullanıcılara sunduğu uygun fiyat politikası sayesinde pek çok haneyi fiber internet ile buluşturuyor. Avantajlı tarife ve internet kampanyaları da fiber bağlantının DSL internete kıyasla çok daha cazip fırsatlar sunmasını sağlıyor.

Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyaları
Fiber İnternet yüksek hızı, sinyal gücü, bulut erişimi, bant genişliği, simetrik hızı gibi faydaları dışında güvenlik konusunda da sınır tanımaz. Bağlantının çok güçlü olması nedeniyle fiber optik İnternet, veri iletimine zarar verebilecek veya iletimi durdurabilecek sert hava koşullarında bile gücünü kaybetmez. Bu nedenle fiber İnternet paketleri ev ve iş yerleri için tam anlamıyla güvenli İnternet erişimi de sağlar. Fiber İnternet kampanyaları ve paketleri, bireysel ve kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. 16 Mbps’den 1000 Mbps’ye kadar pek çok paket seçeneği sunulur. Bununla birlikte, kotalı veya kotasız internet paketlerini kullanmak, fiber altyapısında da tamamen kullanıcıların istek ve tercihlerine bağlıdır. Kablo TV seçeneği bulunan internet paketleri dışında, ihtiyaçlara göre sadece internet hizmeti sunan yalın fiber kampanyalar da vardır. Tercih edilen paket içeriğine bağlı olarak Kablo TV’nin sinemadan belgesele, çizgi filmden spora kadar pek çok kanalı, kullanıcıların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Fiber İnternet paketlerinin en önemli özelliklerinden biri de şirket sektörlerine özel paket ayrıcalıkları sunmasıdır. Örneğin esnaflara veya otellere uygun fiber paketler, kullanıcıların İnternet erişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Neden Türksat Kablo & Fiber Neti Tercih Etmelisiniz?
Türksat altyapılı Kablonet fiber internet, hızlı net arayışı içerisinde olanlar için iyi bir seçimdir. Çünkü, Türksat’ın fiber altyapısının kalitesinin bir sonucu olarak, paket seçiminde vadedilen hız, en az kayıpla gerçek kullanıma yansımaktadır. Mesafeden kaynaklı yaşanacak olan problemleri kaldırmaktadır. Geniş bant internet deneyimini Türksat ile hem işinizde hem de eğlenceli vakit geçireceğiniz zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teledünya ve KabloTV Aynı mı?

Teledünya ve KabloTV Türksat A.Ş.'ye ait olan aynı markalardır. Teledünya, yenilenmiş marka yüzüyle Kablo TV markasını kullanarak dijital televiyzon hizmetine devam etmektedir.

Teledünya Nedir?

Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen  ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle kendini kanıtlamış olan, ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan Kablo TV yayın platformudur. Bu platformda, Temel Paket , Üst Paket, SinemaTV, Premium Spor ve Bein Sport paketlerini tercih edebilirsiniz.

ABONE OL