Melikşah Mahallesi

Konya Meramın Melikşah Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Melikşah Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Melikşah Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Melikşah Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Arslan Sokak
Başak Sokak
Başyar Sokak
Direkli Sokak
Donanma Sokak
Elbasan Sokak
Ertosun Sokak
Evliya Çelebi Cadde
Fidancı Sokak
Gebze Sokak
Güldağ Sokak
Güler Sokak
Gülnihal Sokak
Habacı Sokak
Havuzlu Sokak
Helvacı Sokak
Hocafakıh Cadde
Hüyüklü Sokak
Iğdır Sokak
Kılıçkaya Sokak
Meltemler Sokak
Misk Sokak
Mola Sokak
Müstehak Sokak
Ortanca Sokak
Peyami Safa Sokak
Sancaktar Cadde
Sevgi Sokak
Sivaslı Ali Kemal Cadde
Taksim Sokak
Türkan Sokak
Ulukonak Sokak
Yaka Cadde
Yeni Meram Cadde
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet